O prowadzących

JAN DOMANIEWSKI – współtwórca i przez wiele lat zastępca redaktora naczelnego Faktu. Doradza i tworzy projekty w komunikacji biznesowej, społecznej i politycznej. Formatuje przekaz na potrzeby social mediów. Pracował jako ekspert w przedsięwzięciach m.in. Dominiki Kulczyk, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Związku Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Ikea Retail oraz Porozumienia Zielonogórskiego. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w Super Expressie i Gazecie Wyborczej. Jest twórcą Faktu International, tygodnika opartego na idei gazety Fakt, a dedykowanego Polakom na Wyspach. Stworzył również Fundację Faktu.

ROBERT FELUŚ – współtwórca i przez wiele lat zastępca redaktora naczelnego oraz redaktor naczelny Faktu. Przeprowadził trudny proces budowania wspólnego newsroomu obsługującego jednocześnie wydania papierowe i elektroniczne Faktu oraz rozwijał zasięg portalu Fakt24.pl. Organizował lokalne oddziały redakcji Faktu. Przez trzy sezony był współgospodarzem Onet Rano. Poprowadził prawie 50 programów na żywo, rozmawiając z ponad 200 gośćmi. Jest wykładowcą na Uniwersytecie SWPS. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze m.in. w Super Expressie i Przeglądzie Sportowym, był też redaktorem prowadzącym w miesięczniku „Forbes”. Uczestniczył w organizacji kilku edycji „Kongresu Regionów”, prowadząc tam m.in. kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych.

JACEK POCHŁOPIEŃ – współtworzył nowoczesne media biznesowe w Polsce. Kierował również redakcją tygodnika „Wprost”. W latach 90. był w zespole, który wprowadził na rynek „Puls Biznesu”. Kierował działem Biznes w tygodniku „Newsweek” i przez 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Forbesa”. W miesięczniku prowadził kluczowe projekty, takie jak Diamenty Forbesa czy Profesjonaliści Forbesa, odpowiadał również za opracowanie Listy 100 Najbogatszych Polaków. Współpracował z amerykańską redakcją „Forbesa”. Publicysta telewizyjny i radiowy, uznawany za jednego z najlepszych w kraju prowadzących debaty, kongresy i eventy biznesowe. Znawca problematyki samorządowej – był dyrektorem programowym Kongresu Regionów.